FLOCK® Hand cleaning emulsion

Co to takiego ?

FLOCK® Hand cleaning emulsion wysokiej jakości wydajna emulsja do mycia silnie zabrudzonych rąk, która nie zawiera rozpuszczlaników. Świetnie sprawdza się do usuwania zabrudzeń z oleju, tłuszczów, smarów, pigmentów, atramentu czy farby drukarskiej. Idealne rozwiązanie dla ludzi z alergią na substancje rozpuszczalnikowe.

Sposób użycia:

FLOCK® Hand Cleaning emulsion powinno stosować się na SUCHE dłonie. Należy zmoczyć je w preparacie. Następnie ocierając je o siebie, zanieczyszczenie powinno zacząć schodzić ze skóry. Po wyczyszczeniu, spłukać brud wodą i ręce wytrzeć ręcznikiem.

Czyszczenie emulsją jest łagodne, hipoalergiczne (przeznaczone dla alergików), odżywia skórę i nie zawiera substancji alkalicznych. Nie zatyka porów. Uporczywy brud taki jak olej, smar, sadza, bitum czy farby (na bazie oleju) mogą być łatwo usunięte.

Skład chemiczny FLOCK® Hand Cleaning emulsion został opracowany z uwzględnieniem wszystkich wymogów ekologicznych. Preparat został wyprodukowany w Niemczech, jest biodegradowalny i wolny od substancji rozpuszczalnikowych.

Dostępne opakowania:

250 ml, 1l, 5l