FIXON® Marker przemysłowy

Specjalny prosty w użyciu, czytelny i trwały marker przeznaczony do opisu powierzchni szorstkich i zanieczyszczonych ze stali, drewna, betonu, tworzyw sztucznych itd. Umożliwia opis powierzchni zardzewiałych, zatłuszczonych oraz wilgotnych...

Przylega do powierzchni w każdych warunkach, odporny jest na światło, oddziaływanie czynników atmosferycznych, kwasu siarkowego i ługu sodowego.

Nie zawiera halogenu i ciężkich metali.

FIXON® Industrie Marker
    Sposób użycia:
  1. Pisak zacisnąć w dłoni i wstrząsnąć, dokładnie wymieszać farbę.
  2. Zdjąć zatyczkę pisaka tak, aby końcówka była zwrócona ku górze. Nadmierne ciśnienie powstałe w pisaku może powodować plamienie.
  3. Aby temu zapobiec należy przed użyciem pisak lekko ścisnąć w naznaczonym miejscu, trzymając go pionowo końcówką do góry, jednocześnie naciskając kulkę pisząca (najlepiej przez papier lub chusteczkę)
  4. Rozpoczynając pisanie należy pisak lekko ścisnąć w naznaczonym miejscu, co spowoduje otwarcie się wentyla i nasączenie końcówki farbą.
  5. Farbę nanosić, odpowiednio mocno ściskając pisak w naznaczonym miejscu.

FIXON® Industrie Marker Tuba 100 ml – farba zamknięta jest w pojemniku w kształcie tuby, na którą nakręca się końcówkę piszącą w zależności od potrzeb od 1,8 mm do 6,5 mm. Końcówki mogą być metalowe lub plastikowe. Każdą z końcówek można dokupić w zależności od potrzeb.

FIXON® Industrie Marker

FIXON® Industrie Marker Butelka 1000 ml – farba dostępna jest również w butelkach, z których rozlewa się ją do plastikowych buteleczek 100 ml wyposażonych w reduktor i końcówkę piszącą. W zależności od potrzeb podobnie jak w wypadku tub można stosować końcówki piszące o średnicy od 1,8 mm do 6,5 mm.

FIXON® Industrie Marker