Multi Cleaner

FLOCK® Strong Cleaner

Co to takiego ?

FLOCK® Strong Cleaner jest bardzo skutecznym, niekopieniącym środkiem przeznaczonym do czyszczenia i usuwania trudnych zabrudzeń takich jak: oleje, sadze, smary, tłuszcze czy resztki pigmentów. Nadaje się do stosowania na żelazo, stal, lakierowane powierzchnie, metale kolorowe czy materiały syntetyczne. Nie zaleca się stosowania preparatu na aluminium i jego pochodne. Nadaje się do stosowania w urządzeniach czyszczących i myjkach ciśnieniowych. Dawkowanie 1-20%.

FLOCK® Strong Cleaner przeznaczony jest do stosowania w przemyśle maszynowym, samochodowym, metalowym i drukarniach.

FLOCK® Strong Cleaner nadaje się do mycia ręcznego i maszynowego.

Skład chemiczny FLOCK® Strong Cleaner został opracowany z uwzględnieniem wszystkich wymogów ekologicznych. Jest biodegradowalny i wolny od substancji rozpuszczalnikowych.

Sposób użycia:

Środek powinien być rozpylany bezpośrednio na czyszczonej powierzchni. Najlepiej za pomocą atomizera lub rozpylacza. Po nałożeniu preparatu odczekać chwilę, a następnie przetrzeć ją wilgotną ściereczką lub bezpośrednio za pomocą maszyny czyszczącej. Ze względu na wartość alkalicznego pH środek nie powinien być stosowany na materiały aluminiowe. Przetestować przed pierwszym użyciem.

Dostępne opakowania:

500ml, 5l, 10l, 30l, 60l, 220l

FLOCK® Strong Cleaner posiada atest PZH HŻ/00989/02/2011