LATARKA UV 12 DIOD

Lampa UV, której źródłem światła jest 12 diod nowej generacji, które dają bardzo jasne światło. Czas trwałości diod to około 100 000 godzin (około 11 lat). Latarka charakteryzuje się małym poborem prądu. Obudowa lampy wykonana jest z aluminium, odporna na wilgoć. Latarka świeci światłem UV w zakresie 300 – 400 nm. (Główna krzywa wykresu to 368 nm).

LAMPA TECHNICZNA UV - STOJĄCA

Lampa stojąca nie przytwierdzana do podstawy. Możliwe jest przystosowanie wysokości padania światła na sprawdzaną powierzchnię.

LAMPA RĘCZNA UV - 5000

Lampa ręczna zasilana napięciem 220V. Lampa znajdująca zastosowanie w badaniu trudnodostępnych miejsc. Lampa posiada 5 m przewód zasilający. Dodatkowo zaopatrzona jest w hak, na którym może być zawieszona.

LAMPA AKUMULATOROWA UV

Lampa ładowana napięciem 220V. Łatwa w użyciu. Czas świecenia po pełnym naładowaniu to około 4 – 5 godzin. Niezależność od źródła zasilania pozwala na stosowanie tej lampy w „terenie”. W celu prawidłowego działania akumulatora zaleca się całkowite rozładowanie i naładowanie lampy 2 x w roku. Czas ładowania lampy po pełnym rozładowaniu to około 20 – 24 godzin.

LAMPA UV NA BATERIĘ

Lampa UV z własnym źródłem zasilania w postaci 4 baterii AA (paluszki). Lekka, łatwa w obsłudze do wykorzystania w dowolnym miejscu.