Multi Cleaner

FLOCK® Multi Cleaner

Co to takiego ?

FLOCK® Multi Cleaner jest środkiem czyszczącym do ogólnego zastosowania, którego można używać do czyszczenia prawie każdej powierzchni. Nadaje się zarówno do codziennej pielęgnacji, jak i intensywnego czyszczenia. Daje doskonałe rezultaty na wszystkich zmywalnych powierzchniach: pionowych, poziomych, odpornych na działanie wody czy zasad m.in. tworzywa sztuczne, drzwi, szyby, płytki. Rozpuszcza trudne do zmycia zabrudzenia, np. zaschnięte smary z podłóg i powierzchni. Jest niskopieniący i wydajny. Nie pozostawia smug.

FLOCK® Multi Cleaner przeznaczony jest do mycia i odtłuszczania dowolnych powierzchni. Jednak nie zaleca się stosować preparatu na aliminium i jego pochodnych. Problemem w tym przypadku jest wartość alkalicznego pH.

FLOCK® Multi Cleaner nadaje się do mycia ręcznego i maszynowego.

Skład chemiczny Multi Cleanera został opracowany uwzględniając wszystkie wymogi ekologiczne. Preparat jest biodegradowalny oraz wolny od substancji rozpuszczalnikowych.

Sposób użycia:

FLOCK® Multi Cleaner stosuje się bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Metoda podawania substancji nie ma znaczenia. Preparat należy nałożyć na zanieczyszczenie np. za pomocą gąbki, odczekać krótką chwilę, a następnie zmyć go wodą.

Płyn można wlewać do maszyn czyszczących. Dawkowanie 0,5-10%. Przetestować przed pierwszym użyciem.

Uwagi

Dostępne opakowania:

500ml, 5l, 10l, 30l, 60l, 220l

FLOCK® Multi Cleaner posiada atest PZH HŻ/00989/01/2011